Tükendi
TR4754
₺13.804,00 KDV Dahil
₺17.255,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
TR4168
₺45.704,00 KDV Dahil
₺57.130,00 KDV Dahil
Tükendi
TR2889
₺20.300,00 KDV Dahil
₺25.375,00 KDV Dahil
Tükendi
TR2860
₺20.300,00 KDV Dahil
₺25.375,00 KDV Dahil
Tükendi
TR2564
₺12.876,00 KDV Dahil
₺16.095,00 KDV Dahil
Tükendi
TR2565
₺19.372,00 KDV Dahil
₺24.215,00 KDV Dahil
Tükendi
TR1315
₺16.588,00 KDV Dahil
₺20.735,00 KDV Dahil
Tükendi
TR1314
₺62.988,00 KDV Dahil
₺78.735,00 KDV Dahil
Tükendi
TR1313
₺62.988,00 KDV Dahil
₺78.735,00 KDV Dahil
Tükendi
TR1625
₺20.068,00 KDV Dahil
₺25.085,00 KDV Dahil
1

           Puro Kutusu Humidor

 

Puro kutusu puroların içime hazır bir şekilde saklanması ve puro içilmek istenildiğinde en doğru şekilde puronuzu içmenize olanak sağlayan kutulardır. Puro kutusunun diğer ismi yada evrensel ismi humidor olarak tanımlanmakadır. Humidor alırken nelere dikkat etmeliyiz diye düşünecek olursak, olmazsa olmaz durum puro kutusunun yapıldığı ağacın ispanyol sedir ağacı olmasıdır. İspanyol sedir ağacı Güney Amerika'da doğal ortamda yetişmekte ve dünya pazarına oradan gönderilmektedir. Bununla birlikte Güney Afrika'da bazı çiftliklerde de ispanyol sedir ağacı üretimi yapılmaktadır. Puro kutusu ve gitar yapımında kullanılan bu ağaç maalesef ülkemizde yetiştirilememektedir. Sedir ağacı yada isminde geçen İspanya'da üretilen bir ağaçta değildir. İsim sadece benzerlikten ibarettir. O yüzden iç piyasadaki sedir ağaçları ile kesinlikle puro kutusu yapımı olmamaktadır. Orijinal ispanyol sedir ağacı dışındaki bir ağaçtan yapılan puro kutuları genellikle purolarınıza zarar verecek ve içilemeyecek bir konuma getirecektir. Bu ağacın genel özelliklerini ve faydalarını veya neden humidorlarda kullanılması gerekliliğini http://www.puroseven.com/ispanyol-sedir-agaci/  blog sitemizden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

           Puro kutusu satın alırken kaç adet puro saklayacağınıza doğru bir şekilde karar vermeli ve mümkün olan çok kapasiteye sahip humidoru tercih etmelisiniz. Bir süre sonra boy boy evinizde yada iş yerinizde bir sürü humidor olmasını istemeyeceğinizi düşünüyoruz.

 

           Humidor fiyatlarını incelediğinizde sitemizde bir çok ebat ve fiyatta puro kutusu görebilirsiniz. Puro kutusu fiyatları ebat ve dış kaplama cinsine göre değişmektedir. Hepsinin ağacı ispanyol sedir ağacıdır ve %100 performans ile işlevini yerine getirmektedir. Puro kutusunun kapasitesi arttıkça humidor içinde kullanılan ağacın kalınlığıda artmak da ve ücret skalası o yüzden katlanarak devam etmektedir. 

 

           Puro Kutusu Humidor seçeneklerimizin tamamı garantili ve %100 orijinaldir. Sadece Amerika ve Almanya üzerinden ithal ettiğimiz humidorları siz purosever müşterilerimize sunmaktayız. Çin malı veya ispanyol sedir ağacı olmayan hiç bir puro kutusu firmamız tarafından satılmamaktadır. Ayrıca satın aldığınız her puro kutusu resmi garantisi ile beraber iyi niyet garantisi adı altında uzun senelerce garantimiz altında olup her türlü problemde size destek sunmaktayız.

 

           Humidor satın alma işleminizi gerçekleştirmeniz ile birlikte ürünleriniz genelde aynı gün veya en geç ertesi gün tarafınıza yurtiçi kargo ile kargolanmaktadır. Puro kutusu satış ve kargolama işlemi özenle takip edilerek ürünler paketlenmekte ve tarafınıza gönderilmektedir. Puro kutusu çeşitlerimizden hangisini tercih ederseniz edin Türkiye piyasasında ki en iyi puro kutusunu satın aldığınızı bilmeniz gerektiğini size gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. 

 

            Humidorunuz size teslim edilirken paketi detaylı bir şekilde kontrol etmenizi ve kargo durumunda oluşabilecek darbe veya benzeri bir durum gördüğünüze humidoru teslim almamanız gerektiğini size hatırlatmak isteriz. Eğer ürünü teslim alıp imza atarsanız sorumluluk yurtiçi kargo firmasından çıkmakta ve ürünü eksiksiz ve sağlam aldığınıza dair bir belgeye imza attığınız için üzerinize almaktasınız. Kutu üzerinde bir hasar görürseniz lütfen tutanak tutturup, mümkünse resim çekip ürünü lütfen bize geri gönderiniz. 

 

           Puro kutusu satın alma sonrası size teslim edildiğinde sezonlama yani humidor hazırlama işlemini yapmadan purolarınızı lütfen puro kutusuna koymanız. Humidor sezonlama işlemi ile ilgili olarak tekrar blog sitemizi http://www.puroseven.com/humidor-kurulumu/ ziyaret edebilir ve konu ile ilgili yazılar okuyarak puro kutusu kurulumu isimli videomuzu izleyebilirsiniz. 

 

            Humidor kurulumu sonrası purolarınızı puro kutusuna koymanız ile birlikte içerisinin tam oturması yaklaşık 3 hafta gibi bir süre alacaktır. Bu süre sonrasında puro kutusunun içerisindeki purolar stabil ve doğru nem değerlerinde olacaktır. Bu süreyi puro kutusuna koyduğunuz puroların nem değerleri, açıp kapama sıklığınız gibi etmenler değiştirebilir.

 

            Puro kutusu nem değerleri kaç olması gerektiği ile ilgili olarak humidor ile birlikte size klasik bir nem ölçer ve nemlendirici gönderilecektir. Puro kutusu nem ölçeri kalibre etmeniz ve o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Nem ölçer kalibrasyonu ile ilgili olarak blog sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Puro kutusu içerisinde çıkacak olan klasik nemlendirici ile purolarınızı ortalama %70 nem değerlerinde nemlendirebilirsiniz. Bu nem değeri sıcaklık ve puro kutusunun bulunduğu ortama göre değişiklik gösterebilir. Sıcaklık arttıkça nem artacak sıcaklık azaldıkça nem azalacaktır. Bu sebeple nemlendirici olarak Boveda puro nemlendirici kullanmak purolarınızın sabit bir nem değerinde kalması için açıkçası size çok yardımcı olabilir. 

 

           Humidor izolasyonu dikkat etmeniz gereken bir diğer konudur. Satın aldığınız puro kutuları tarafımızda tek tek kontrol edilmekte ve size gönderilmektedir. Puro kutusu izolasyonu olmayan bir humidor kullanırsanız purolarınız kuruma eğilimi gösterir. Bunun için bizi tercih etmeniz çok doğru bir tercih olacaktır çünkü tek tek kontrol edilen ürünlerimizi garantili bir şekilde size göndermekte ve her durumda garanti kapsamında faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

 

           www.puromalzemeleri.com olarak en kaliteli, bol çeşit ve uygun fiyatlı ürünlerimizi sitemizden inceleyebilir ve kredi kartı, havale, kapıda ödeme seçenekleri ile tek çekim yada taksitle satın alabilirsiniz. 

 

 

Keyif içecekleri arasında önemli bir yere sahip olan puronun muhafazasında kullanılan ekipmanlar puro kutusu olarak tanımlanır. Puro kutuları keyif içeceğinin taşınması ve korunmasında görev almakla birlikte şık görünümü sayesinde kullanıcılar için özel davet ve ortamlarda farkındalık yaratır. Purolar nem oranı yeterli olmadığında içim kalitesi düşen bir keyif içeceğidir. Bu nedenle puroların güvenli bir satış noktasından satın alınacak kaliteli bir humidorda muhafazası gerekir.

Piyasada ahşap veya diğer malzemeden üretilen farklı tasarımlara sahip birçok puro kutusu bulunur. Klasik tarza sahip kişiler daha çok ahşap malzemeden üretilen koyu renge sahip puro kutularını tercih ederken, spor tarzı sahip bireylerinde akrilik şeffaf puro kutularını tercih ettiğini görüyoruz. Sizlerde purolarınızı keyifle içebilmek ve kutusu ile tarz yaratmak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Her tarza hitap eden kaliteli malzemeden üretilmiş puro kutularımız garantili ürünlerdir. Bizlerden satın aldığınız puro kutularını uzun yıllar sorunsuzca kullanabilir purolarınızı keyifle içebilir ve sorunsuz şekilde muhafaza edebilirsiniz. Piyasada satılan özellikle ucuz plastik malzemeden üretilen puro kutuları purolarınızın nem düzeyine olumsuz etkileyerek tatsız bir içime neden olacağı gibi ucuz plastik malzemenin kanserojen etkisi de göz ardı edilmemesi gereken önemli bir ayrıntıdır. Puro kutusu alırken şu hususlara dikkat etmek gerekir.

  • Puro ile ilgili Bakanlıkça belgesinin olup olmadığına
  • Puro kutusu satan satan yerin güvenilir olmasına
  • Puro kutusu satan yerin garanti ve iade koşullarını sağlamasına
  • Puro kutusu fiyatının piyasa koşullarına göre uygun olmasına

Puro kutusu basit bir ekipman olarak görülse de maddi olarak değerli olan puroların muhafazasında ve korunmasından etkin göreve sahiptir. Bu nedenle sağlam malzemeden üretilmiş insan sağlığına zararı olmayan bir puro kutusu seçimi doğru bir seçim olacaktır.

Farklı renk ve modelde binlerce çeşitteki puro kutusundan dilediğinizi en uygun fiyatla satın almak için bize ulaşmanız yeterlidir. Dilerseniz internet sayfamıza girerek beğendiğiniz ürünü en uygun fiyat koşuluyla hemen satın alabilirsiniz. Satın alınacak kaliteli bir puro kutusu ve beraberinde alınacak nemlendirici ile puro içmenin keyfine ve purolarınızın sorunsuzca saklanmasını sağlayabilirsiniz.

En Güzel Hediyelik Eşya

Puro tüketen bir sevdiğiniz alınabilecek en güzel hediye puro kutusu olacaktır. Çünkü bu kutular oldukça gösterişli ve özel tasarımlara sahip kutulardır. Kuruların şık görünümü ortamlarda farklılık yaratacağından hediyelik eşya olarak rahatlıkla değerlendirebilir. Özel tasarımlı isteğe göre raflı veya küllük veya makas içeren set şeklinde ürünlerimizden satın almak ve hediye etmek için hemen internet sayfamıza giriş yapabilirisiniz.

 

Puro Kutusu Çeşitleri

Puro kutuları kişilerin zevk ve tercihlerine göre değişmekle birlikte en çok ilgi gören puro kutuları sedir ağacından üretilen ahşap tasarıma sahip kutulardır. Her ortamda rahatlık kullanılabilen ve özel tasarımlara sahip ahşap kutular hem sağlıklı hem de sağlam yapıya sahiptir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR