Boveda Tutucu

 

           Boveda tutucu humidor içerisinde Bovedalarınızı koyabileceğiniz bir alan yaratmak için üretilmiş ve satılan bir puro aksesuarıdır. İki temel amacı vardır. Bunlardan ilki Bovedalarınızı humidor içerisinden çıkartıp kapak kısmına monte etmenize ve puro kutusu içerisinde purolarınıza daha fazla alan yaratmaktır. İkinci temel amaç ise Bovedanın vereceği nem salınımını direk puro üstüne değil geniş bir alana yaymasını sağlamak ve humidor içindeki puro nemlendirme işleminin çok daha sağlıklı bir şekilde olmasını gerçekleştirmektedir.

 

           Boveda tutucu çeşitleri sedir ve metal malzemelerden üretilmektedir. Metal Boveda tutucu kalınlık olarak daha ince olduğundan dolayı biraz daha humidor içi kibar bir görüntü yaratırken sedir tutucu ise doğal görünümü ile farklı bir tarz yaratmaktadır.

 

           Boveda tutucu satın alırken malzeme ile birlikte kaç adet Boveda koyacağınıza karar vermenizi ve o şekilde Boveda tutucu satın almanızı tavsiye ederiz. Boveda tutucu kapasiteleri Boveda tutucuyu koyacağınız humidor kapasitesine göre değişmektedir ve şu anda 4 puro kapasiteye kadar Boveda tutucular sitemizde satışta bulunmaktadır. 4 adet Boveda üzeri bir tutucuya ihtiyacınız var ise Boveda 320 gr kullanmanızı ve Boveda 320 gr tutucu satın almanızı tavsiye ederiz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR