Puro Saklama Poşetleri

 

           Puro saklama poşetleri ile purolarınızı saklayabilir yada yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Puroya yeni başlayan insanlar fazla puro tüketiminde bulunmadıkları için puro kutusu satın almak yerine puro saklama poşetleri alarak geçici bir yöntem ile purolarını saklayabilirler. Puro poşetleri sayesinde bir humidor kadar olmasa da puronun gerekli nem değerlerinde kalmasını sağlayabilirler. Tabii ki puro saklama poşetleri geçici bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Puro saklama poşetleri sıcaklık, güneş ışığı gibi bir çok etkiden etkilenmekte ve içerisinde sabit ve sağlık bir nem değeri yakalamakta zorlanabilirler. Bununla birlikte ispanyol sedir ağacı bir humidorun aroması, yağları gibi temel etmenleri içermedikleri için uzun sürekli olarak kesinlikle koruyucu olamazlar. Puro aromalarının oturmasına yada gelişmesine de pek faydaları maalesef yoktur. Bu durum humidor harici plastik kaplarda puro saklamaya çalışan purosever kullanıcılar içinde geçerlidir.

 

           Puro poşetlerini kısa ve uzun süreli seyahatlere giderken de kullanabilirsiniz. Seyahate giderken puro saklama poşetlerine koyacağınız puroları belirli bir süre sarfı içerisinde puro nem değerlerini kaybetmeden saklayabilir veya yanınızda taşıyabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken konu purolarınız dış darbelere karşı korunmasız olacağından onlara fazlaca dikkat etmeniz gerekmektedir. Travel humidor adı altında satılan puro seyahat kutuları daha sağlıklı bir tercih olarak ön plana çıkmaktadır. 

 

           Puro taşıma poşetlerinin içerisine Boveda 69 8 gr, Boveda 72 8 gr, Boveda 75 8 gr, nemlendiricilerden herhangi birini koyarak purolarınızı istediğiniz nem değerine getirebilirsiniz. Boveda 8 gr nemlendirici çeşitleri her 5 puroluk alana 1 tane olacak şekilde koyulmalıdır. Sitemiz üzerinden alacağınız Boveda poşetler içerisinde 1 adet Boveda nemlendirici ile birlikte size gönderilmektedirler. Bir Boveda poşet içerisindeki Boveda nemlendirici ortalama 3 ay nemlendirme işlemini yerine getirmektedir. Bu süre poşetin açılıp kapanma sıklığına, içerisine konan puroların kuruluğa veya puro poşetinin içerisinde bulunduğu ortamın sıcaklığına göre değişebilmektedir. 

 

           Puro saklama poşeti satın alırken şunu unutmayın ki purolar puro kutularında saklanmalıdır. Bu puro kutuları da sadece ispanyol sedir ağacından olabilir. Onun dışındaki bütün puro saklama seçenekleri geçici ve kısa süreli çözümlerdir. Bir puro tam aromasına ve içim zevkine ancak bir humidor içerisinde sahip olabilir. 

 

           Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz puro saklama poşetleri genellikle aynı gün size kargo edilmektedir. Ürünlerimiz tamamen orijinal olup garantilidir. Puro poşeti satın alım sonrası her durumda bizimle iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR