Hakkımızda;

Biz ülkemizdeki puro kullanıcıları olarak yurt dışındaki puro kullanıcılarının kolaylıkla ulaşabildikleri 1. sınıf İspanyol sedir ağacından imal edilen humidorlara, kaliteli puro makaslarına, şık puro kılıflarına ve çakmaklara bizimde kolaylıkla ulaşabilmemiz gerektiğine inanıyoruz. Şunu biliyoruz ki puro ticari bir işten ziyade bir gönül ve keyif işidir. Puro seven dostlarımızın da iyi bildiği üzere kaliteli ürün kullanımı puro keyfini ciddi miktarda arttırmaktadır. Bu felsefe ile bizim birincil önceliğimiz sizin puro içerken en üst düzeyde keyif almanızı sağlamaktır.  

 

Misyonumuz; Siz puro seven dostlarımıza kaliteden asla ödün vermeden, en kalitelisini en uygun fiyata, olabildiğince çok çeşit sunarak en üst düzeyde hizmet vermektir. Ürünlerimizin her zaman arkasında olmakla birlikte puro seven dostlarımızın her türlü istek, öneri ve taleplerine memnuniyetle cevap veriyor olacağız. Kendimizin kullanmayacağı hiç bir ürüne sitemizde yer vermemekteyiz.

 

Humidorlarımızın tamamı ispanyol sedir ağacından üretilmiştir ve garantilidir. Başka malzemeden yapılmış hiç bir humidorumuz bulunmamaktadır. Unutmayın İspanyol Sedir ağacı bir sedir ağacı değildir. Maun ağacı ile aynı soydan gelen ve Sadece Güney Amerika'da doğal ortamında yetişen bir ağaçtır. Ülkemizde yada İspanya'da yetişen sedir ağaçları ile hiç bir ilgisi yoktur ve sadece isim benzerliğidir. Güney Afrika'da bazı çiftliklerde de yetişmektedir. Ülkemize ithalatı yapılmamış bir ağaç türüdür. Nem'i sabit tutmasının yanı sıra humidor içi sıcaklık değişimlerini dengelemesi ve kendine özel yağ aroması sayesinde böcek vb. haşereleri purolarınızdan uzak tutması sebebiyle humidor yapımında kullanılmaktadır. Eğer gerçek bir İspanyol sedir ağacından yapılmış bir humidorunuz var ise emin olun yıllarca hiç bir problem çekmeden purolarınızı saklayabilirsiniz. 

 

Farkımız;

 

  • Birebir ve kişinin ihtiyaçlarına özel hizmet sunmaktayız. Ticari bir anlayışın dışına çıkıp daha çok butik bir işletme anlayışı içerisindeyiz.
  • Ürünlerimizin tedariğinin tamamı bizim tarafımızdan yapılmaktadır ve her alanda birinci kalite ürünleri tedarik etmekteyiz. Ürünlerimize çok güveniyoruz çünkü denemeden sattığımız hiç bir ürün bulunmamaktadır.
  • Ürünlerimizin tamamı tarafımızca garanti altında olup ürün ile ilgili her durumda iade ve değişim esnekliği sağlamaktayız. Kullanılmayan her ürün değerince istenen her ürün ile değiştirilebilmektedir yada kullanılmamak kaydı ile iade alınmaktadır.
  • Hızlı bir kargo ile ürünlerinizi %90 aynı gün en geç ertesi gün kargoluyor ve hızlı bir servis anlayışı içerisinde çalışıyoruz.
  • 500 TL ve üzeri ücretsiz kargo imkanı sunmaktayız. 9 aya kadar taksit imkanı ile size daha kolay alım imkanı yaratıyoruz.
  • Şunu biliyoruz ki bizden alıp kullandığınız her ürün artık bizim olmaktan çıkmamakta ve siz kullansanız dahi bizim olmakta ve her durumda ürünün arkasında durmaktayız. 
  • En iyi reklamın ağızdan ağıza ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde olduğuna inanıyor ve bu mentalite ile işimizi devam ettiriyoruz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR