Elektronik Puro Nemlendirici

 

           Elektronik puro nemlendiriciler gelişen teknoloji ile birlikte puro kutularımıza girmekte ve bizi oldukça rahatlatmaktadır. Özellikle belirli bir adet üzeri puro saklayan tüketiciler için üretilmiş olan elektronik puro nemlendiricileri ülkemizde çeşitli ebat ve fiyatlarda satılmaktadır. 

 

           Elektronik puro nemlendirici markalarına kısaca bakacak olursak, Adorini Cigar Heaven elektronik puro nemlendirici, Xikar Humifan, Cigar Spa elektronik puro nemlendirici, Cigar Oasis elektronik puro nemlendirme çeşitleri gibi markalar göze çarpmaktadır. 

 

            Elektronik puro nemlendiricileri humidorunuzun belirli bir nem değeri altına inmesine imkan vermeden minimum bir nem değerinde kalmalarını sağlarlar. Siz içerisi %72 nem değerinde olmasını isterseniz nemlendiriciye bu değeri giriyorsunuz ve puro dolabı içi nem değeri %72'nin altına düştüğünde elektronik nemlendirici fanı çalışarak humidor içerisine nem vermektedir.

 

           Elektronik nemlendirici satın almadan önce her türlü konu ile alakalı olarak bizi arayabilir aklınızdaki her soruya tarafımızca yanıt bulabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR