Markalar
1 2 3 ... 7 >

           Puro Kılıfı 

 

           Puro kılıfları gün içerisinde bir yere giderken purolarınızı da götürebilmeniz için üretilmiş puro taşıma kaplarıdır. Puro kılıfları sayesinde humidorunuzdan çıkardığınız puroyu gün içerisinde içmek istediğiniz saate kadar koruyabilirsiniz. Puro kutusundan çıkardığınız puroyu, puro kılıfları ile birlikte yanınızdayken bile aynı nem değerinde tutabilirsiniz. Puroseverler bu sayede puro içme akşamlarına humidorundaki puroyu daha sağlıklı bir şekilde yanında götürebilir ve aynı nem değerinde purosunu içebilmektedir. Tabii ki şunu unutmamak gerekir ki puro kılıf çeşitleri nasıl olursa olsun her zaman humidordan bir nebze daha az puroları koruyacaktır.  

 

           Puro kılıf çeşitleri 1 puroluk, 2 puroluk, 3 puroluk gibi 5 veya 6 puroluk kapasitelere kadar çıkan çeşitlerde piyasada satılmaktadır. Puro kılıfı seçimlerinde dikkat edilmesi gereken temel unsur puro korumasıdır. Geçirgenliği az, izolasyonu iyi bir puro kılıfı seçilmesi puroların nem değeri açısından daha sağlıklı bir şekilde içilmesine olanak sağlar. Puro taşıma kılıfları metal puro kılıfları, deri puro kılıfları, karbon puro kılıfları, sedir puro kılıfları gibi çeşitlerde bulunmaktadır. Puro kılıf seçenekleri içerisinde kendi nemlendirici ve hatta bazı modellerde nem ölçer bile bulunabilir. Puro nemlendirici ve nem ölçer her ne kadar puro kılıfı için çok aranan bir özellik olmasa da puro kılıf içerisinde böyle özelliklerin olması onları bir adım öne çıkarabilir. Puro kılıfı seçerken izolasyon gibi temel görevini yerine getiren puro kılıflarından artık tek yapmanız gereken zevkinize göre bir puro taşıma kılıfını seçmek olacaktır. Puromalzemeleri olarak biz her zaman puro kılıflarımızı siz müşterilerimize göndermeden önce tek tek kontrol ederek kalite kontrol testinden geçirmekte ve ondan sonra size göndermekteyiz.

 

           Puro kılıfı satın almadan önce tercihlerinizi belirlerken sızdırmazlık olayını geçtiğimizi var sayarsak ikinci asıl bakmamız gereken unsur kaç puroluk bir kılıfa ihtiyacımız olduğudur. Eğer akşam çıkarken 1 puro kılıfı alayım içerisine de 1 puro kılıfı koyarım diyorsanız o zaman 2 puro kapasiteli bir kılıf almanız yerinde olacaktır çünkü bir gün bir arkadaşınıza puro götürmek ihtiyacı hissettiğinizde 1 adet yedek puro gözü olan bir puro kılıfınızın olması sizin işinizi çok rahatlatacaktır. Bunun haricinde eğer tek torch bir puro çakmağı kullanıyorsanız o çakmağı kılıf içerisinde puronuzun yanına koyabilir ve dağınık bir puro aksesuar taşıma işinden kurtulabilirsiniz. Hatta bazı puroseven tüketiciler tek puro alacaklarsa da 3 puroluk ve ortası açık kılıflar tercih ederek puro kesici makaslarını da puro kılıflarının içerisine koyabilmektedirler. Burada ki temel amaç hem puronun sağlıklı taşınması hemde bunu pratik bir şekilde gerçekleştirmektir. Puro taşıma kılıf tercihlerinizi bu gibi sebeple belirleyebileceğiniz gibi bunlara ek olarak kendi kişisel zevklerinizi de ekleyebilirsiniz. 

 

           En iyi puro kılıf markası gibi aklınıza bir soru gelebilir. Bu sorunun aslında tam bir cevabı yoktur çünkü en işinize yarayan ve gözünüze hoş gelen ürün hangi marka adı altında satılıyorsa en iyi puro kılıfı o kılıftır. Puro malzemeleri olarak bütün kılıflarımıza temel gereksinim olan sızdırmazlık garantisi vermekteyiz. Size kalan sadece ihtiyacını belirleyip o şekilde bir puro kılıfı satın almanız. Piyasada satılan ve sitemizden bir çoğunu bulabileceğiniz puro kılıf markaları şunlardır; Cohiba puro kılıfı, Adorini puro kılıfı, Xikar puro kılıfı, Lubinski puro kılıfı, Angelo puro kılıfı, Passatore puro kılıfı, Dupont puro kılıfı, Porsche Design puro kılıfı  gibi. Bu ve benzeri markalar içerisinde St-dupont ve Adorini puro kılıfları biraz daha kalite olarak ön planda diyebiliriz. 

 

           Sitemiz üzerinden puro kılıf fiyatlarını inceleyip bir puro taşıma kılıfı satın aldığınızda genellikle ürün yurtiçi kargo ile yanı gün veya en geç ertesi gün size kargolanmaktadır. Ürünlerimiz puro kılıf satın alımı sonrası tamamiyle garanti altında olup her durumda bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

           Puro kılıfı kullanımı gerekli olan ve dış mekanda puro içen her puro tüketicisinin sahip olması gereken bir puro aksesuarıdır. Puro aksesuarları satın alırken lütfen bir puro kılıfı edinmeyi sakın unutmayınız.   

2